Referencje – opinie klientów

Referencje

Opinie klientów

Firma Royal Bus Kraków jest dumna, iż na przestrzeni lat zaufało nam tak wiele firm oraz osób prywatnych.

Sprawdź nasze referencje:

 1. Korzystałem z oferty na wynajem busów gdy potrzebowałem zapewnić transport w Krakowie dla moich gości z zagranicy. Odwiedziliśmy Muzeum Auschwitz-Birkenau, Kopalnię Soli w Wieliczce, pojechaliśmy na 2 dni do Zakopanego i firma RoyalBus zapewniała nam również transport podczas kolacji w Krakowie. Jestem pełen podziwu profesjonalizmu kierowców i tego jaki serwis nam Państwo zaoferowali. Będę Was polecał gdyż wszystko przebiegło jak należy.

  Odpowiedz
 2. Wynajęłam dwa busy 20 osobowe dla gości weselnych. Przewoźnik do zlecenia podszedł bardzo profesjonalnie, kierowcy w białych koszulach i krawatach, mikrobusy chyba nowe, piękne. Dziękuje Państwu!

  Odpowiedz
 3. Dziękuje za super nowoczesny bus podczas wyjazdu na targi do Hannoveru i przemiłego kierowcę. Bez Państwa wyjazd mógłby się nie udać a tak wszyscy uczestnicy byli zachwyceni.

  Odpowiedz
 4. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Bus podstawił się w umówione miejsce punktualnie. Kierowca był bardzo uprzejmy i pomocny (np. w kwestii załadunku do busa bagażu). W każdym z miejsc docelowych kierowca starał się maksymalnie dogodnie dla pasażerów ustawić busa – tzn np. podjechać maksymalnie blisko wejścia, nawet jeśli wymagało to od niego dość skomplikowanych manewrów (oczywiście cały czas w zgodzie z przepisami).

  Bus również spełnił nasze oczekiwania – był czysty, klimatyzowany, siedzenia były wygodne, były dostępne nawet gniazda USB – rzadko podróżuję busami, ale nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim rozwiązaniem – bardzo przydatne!).

  Odpowiedz
 5. Wystawiam duży plus firmie RoyalBus za to z jakim zaangażowaniem podeszli do zleconego im transportu naszych gości weselnych. Bardzo ładne i widać nowe busy jakie podstawił przewoźnik spełniły nasze oczekiwania a praca kierowców to naprawdę najwyższa klasa. Gratuluje Państwu i życzę dalszych sukcesów!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz