Przewóz osób Kraków

Przewóz osób Kraków – Oferta firmy Royal Bus

Czym się zajmujemy

Jesteśmy firmą przewozową z siedzibą w Krakowie, która oferuje przewóz osób oraz wynajem busów i autobusów turystycznych. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, vanów i autokarów i posiadamy wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty kompetencji zawodowych by oferować usługi przewozowe na terenie Polski i całej Europy.

Realizujemy więc przewóz osób:

  • krajowy
  • międzynarodowy

Jakie przewozy wykonujemy i komu oferujemy wynajem busów, mikrobusów i autokarów.

Jako profesjonalny przewoźnik z długą tradycją na rynku usług transportowych, podejmujemy się różnego rodzaju nawet najtrudniejszych zleceń do każdego wyjazdu podchodząc z najwyższą starannością i zaangażowaniem podstawiając wysokiej klasy busy i autokary.

Firmy i korporacje

Obsługujemy firmy i korporacje zapewniając przewozy pasażerskie autokarami, autobusami, mikrobusami oraz samochodami typu van i sedan wykonując wyjazdy firmowe, przewozy pracowników, imprezy, transport VIP.

Klienci indywidualni

Realizujemy przewóz osób dla klientów indywidualnych podstawiając wysokiej klasy busy i autokary na obsługę uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych, różnego rodzaju wyjazdów okolicznościowych i takich które klient sam zaproponuje.

Uczelnie wyższe, szkóły i przedszkola

Świadczymy przewóz osób dla uczelni wyższych, szkół i przedszkoli. Wykonujemy różne wyjazdy np na ćwiczenia terenowe, wycieczki, wyjazdy na imprezy sportowe, wyjazdy do kina, wycieczki jednodniowe i kilkudniowe.

Biura podróży, touroperatorzy i agencje turystyczne

Wykonujemy transfery lotniskowe i wycieczki objazdowe dla biur podróży, touroperatorów i agencji turystycznych.

Dypozycje z kierowcą

Zapewniamy usługi przewozowe z dyspozycją kierowcy tzw „STAND BY” np podczas obsługi konferencji, sympozjów, planów filmowych itp.

Polska i europa

Podstawiamy luksusowe busy i autokary na kilkudniowe obsługi transportowe w Krakowie ale również wykonujemy wyjazdy po całym kraju i europie.

Transfers airport

Wykonujemy transfery lotniskowe dla klientów prywatnych np transfery z Lotniska Balice do Zakopanego itp.

Inny przewóz osób

Realizujemy praktycznie każdy rodzaj przewozu osób jaki zaproponuje klient z zachowaniem zasad, przestrzegając przepisów i dobrych praktyk.

Transport osób jest naszą pasją!