Czym się zajmujemy:

Jesteśmy firmą przewozową z siedzibą w Krakowie, która oferuje przewóz osób oraz wynajem busów. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, vanów i autokarów i posiadamy wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty kompetencji zawodowych by oferować usługi przewozowe mikrobusami, autokarami oraz samochodami osobowymi na terenie Polski i całej Europy.

Realizujemy więc przewóz osób:

 • krajowy
 • międzynarodowy

 

Jakie przewozy i dla kogo wykonujemy:

Jako profesjonalny przewoźnik z długą tradycją na rynku usług transportowych, podejmujemy się różnego rodzaju nawet najtrudniejszych zleceń.

 • Obsługujemy firmy i korporacje zapewniając przewozy luksusowymi mikrobusami 20 osobowymi marki Mercedes Sprinter a także vanami 5,7 i 8 osobowymi klasy VIP gwarantując miłą obsługę, znajomość tras, dyskrecję oraz dyspozycyjność.
 • Realizujemy przewóz osób dla klientów indywidualnych podstawiając wysokiej klasy busy na obsługę uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych, różnego rodzaju wyjazdów okolicznościowych i takich które klient sam zaproponuje.
 • Świadczymy przewóz osób dla uczelni wyższych, szkół i przedszkoli. Wykonujemy różne wyjazdy np na ćwiczenia terenowe, wycieczki, wyjazdy na imprezy sportowe itp
 • Wykonujemy transfery lotniskowe i wycieczki objazdowe dla biur podróży, touroperatorów i agencji turystycznych.
 • Zapewniamy dyspozycje z kierowcą.
 • Podstawiamy luksusowe busy na kilkudniowe obsługi transportowe w Krakowie ale również wykonujemy wyjazdy po całym kraju i europie.
 • Wykonujemy transfery lotniskowe dla klientów prywatnych np transfery z Lotniska Balice do Zakopanego itp.
 • inne jakie zaproponuje klient

 

Ile kosztuje wynajem busów?

Każdy wyjazd traktujemy indywidualnie i przygotowujemy ofertę dostosowaną do wymagań i preferencji klientów.

Zachęcamy więc do wysłania zapytania o transport korzystając z formularza na naszej stronie internetowej.

Postaramy się odpowiedzieć i przesłać atrakcyjną ofertę jak najszybciej.

Aby usprawnić i ułatwić nam sporządzenie wyceny, pytanie powinno zawierać kilka ważnych informacji a więc:

 1. ilość osób (wielkość mikrobusu)
 2. trasy przejazdów
 3. orientacyjny plan godzinowy
 4. data

Na podstawie tych informacji, niezwłocznie sporządzimy ofertę cenową i prześlemy na podany adres email.

 

Busy w naszej ofercie

Busy znajdujące się w naszej flocie to bardzo nowoczesne pojazdy spełniające najwyższe standardy. Aby utrzymać poziom usług na najwyższym możliwym poziomie po każdym wyjeździe bus poddawany jest szczegółowej diagnostyce. Dzięki temu mamy pewność że nasze busy zapewnią Państwu wysoki komfort podróży.

Wynajem autokarów

Jedną z naszych podstawowych usług jest wynajem autokarów turystycznych w Krakowie. Są to nowoczesne pojazdy dopasowane do przewozu większej ilości osób. Obsługujemy wycieczki krajowe i międzynarodowe, organizowane przez biura i agencje turystyczne, szkoły, przedszkola, uczelnie, firmy.

Do dyspozycji Klientów pozostaje duży autokar Setra S415 GT-HD (49 miejsc). Mniejsze wycieczki obsługuje autokar Mercedes Tourino zapewniający 35 miejsc dla pasażerów.

Autokary są dostosowane do dłuższych podróży – są wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele uchylne z pasami bezpieczeństwa, ogrzewanie postojowe, oświetlenie punktowe do czytania, TV i DVD. Specjalnie dla pilota wycieczki, przygotowany został mikrofon, a pojemne luki bagażowe idealnie sprawdzą się w przypadku wyjazdów zagranicznych.